Сертифікат DigiCert Code Signing Certificate

DigiCert Code Signing Certificate

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

DigiCert Code Signing Certificate

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 32/64 бит
Максимальний термін: 3 роки
Гарантія:500000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Нет
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Перевірка організаціїCodeSigning

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
440.00 800.00 1200.00 -
DigiCert Code Signing CertificateПеревірка організації
DigiCert Code Signing Certificate
Для мобільних
DigiCert Code Signing CertificateЗелений рядок

Опис SSL сертифіката DigiCert Code Signing Certificate

DigiCert Code Signing сертифікат дозволяє розробникам підписати цифровим підписом програми та програми, щоб користувачі знали хто створив цю програму. Завдяки використанню зашифрованого цифрового підпису та автентифікації видавця сертифікат підпису коду DigiCert гарантує, що ви пропонуєте захищений продукт, а кінцеві користувачі отримають безпечне встановлення.

DigiCert Code Signing Certificate

Щоб збільшити кількість користувачів, які завантажують і встановлюють ваше ПЗ, почніть процес установки з повідомлення, яке викликає довіру, а не попередження.

“Ви хочете, щоб програма від невідомого видавця внесла зміни на вашому комп’ютері?” це не те, що хочуть побачити користувачі при установці вашого ПЗ. Якщо ви хочете уникнути такого повідомлення і збільшити кількість завантажень та встановлення програми – то ви в правильному місці.

DigiCert Code Signing Certificate

Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.DigiCert . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкDigiCert Site Seal.

DigiCert Code Signing Certificate

DigiCert Code Signing Certificate це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васРазработчикам ПО та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

DigiCert Code Signing Certificate

На жаль, стандартнийDigiCert Code Signing Certificate сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.

DigiCert Code Signing Certificate
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.


DigiCert Code Signing Certificate підтримує багато різних платформ, серед яких:

DigiCert Code Signing Certificate
  • Випуск за 1-3 дні
  • Верифікація: Організація (OV)
  • Шифрування до 256 біт
  • 99,9% сумісність із браузерами
  • Друк для сайту
  • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
  • Безкоштовний перевипуск

DigiCert Code Signing Certificate


Code Signing сертифікати поставляються без друку Site Seal, тому що вони не призначені для розміщення на сайті.

DigiCert Code Signing Certificate

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $500000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $500000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

DigiCert Code Signing Certificate

DigiCert це бренд для тих, хто розуміє значення преміальної якості та причину високої вартості. Це основний центр сертифікації у світі, який випускає SSL сертифікати Extended Validation (розширеної перевірки) швидко та професійно. DigiCert працює з місцевими агентами з верифікації по всьому світу і готовий говорити вашою мовою. Урядові організації, корпорації та великі компанії інтуїтивно обирають цей бренд за доведений досвід упродовж понад 20 років.

Це один із центрів сертифікації з найвищою довірою у світі. Digicert щороку інвестує мільйони у розвиток інфраструктури. Підтримує бренд Norton™, займається криптографією, IoT та блокчейнами. Fortune 100 довіряє Digicert – захищати свої авторизаційні дані.

DigiCert Code Signing Certificate

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.