Головна » SSL сертифікати » Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Сертифікат Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

comodo ssl

Рейтинг:

⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Тип перевірки: Домен (DV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:10000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Статична
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – напишіть нам і отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
25.00 $45.00 $70.00 $-
Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Перевірка організації

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Для мобільних

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Зелений рядок


Якщо вам потрібен швидкий спосіб захистити кілька доменів одним сертифікатом SSL, то Comodo Multi-Domain PositiveSSL це сертифікат для вас. Цей сертифікат може захистити до 250 доменів і зазвичай випускається за кілька хвилин, як перевірено власника домену. Як сертифікат базового рівня Comodo Positive Multi-Domain SSL це відмінний варіант для початківців інтернет магазинів та інших невеликих бізнесів, яким потрібне шифрування на сайті.

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Випуск та встановлення цього сертифіката з перевіркоюДомен (DV) на ваш сайт це простий процес і зазвичай може бути виконаний протягом 1 робочого дня. Це тому щоComodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN) Сертифікат є сертифікатом з доменною валідацею, який забезпечує базовий рівень безпеки для вашого сайту. Разом з тимComodo це один з найшанованіших і найвідоміших брендів у мережі і ви отримаєтеСтатична друк довіри разом із сертифікатом.

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN) це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васФизическим лицам, Для сайта компании та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до250 доменів одним SSL-сертифікатом.Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN) поставляється з2 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)


Сумісність із мобільними пристроями це не найсильніший бік базових SSL сертифікатів, але разом з тим більшість сучасних браузерів розпізнають їх за замовчуванням. Якщо більшість ваших клієнтів заходять на сайт через мобільні пристрої, такі як смартфони або планшети, то, можливо, вам потрібно рішення з кращою підтримкою мобільних пристроїв.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 10000

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Домен (DV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

З цим сертифікатом ви отримуєте друкComodo для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Статична печатка просто і швидко встановлюється, але не “клікабельна” та не показує додаткову інформацію про верифікацію сайту. Також не відображає динамічних даних щодо безпеки вашого сайту.

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $10000. Це означає, що якщо сайт неправильно перевірений, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $10000 за втрати, пов’язані з цим. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

comodo ssl

Коли ви замовляєте сертифікат Comodo, ви працюєте з чудовою компанією. Наскільки? Наприклад, кожна 7 з 10 компаній у top fortune 500 у світі використовують сертифікати бренду Комодо. Це відмінний вибір для початку, якщо ви хочете, щоб рівень довіри до вашого бізнесу був таким самим високим. Ця компанія має великий рівень

Comodo Multi-Domain PositiveSSL (SAN)

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.