Виграй Ipad або Ipod під ялинку

ipad iconОплачуй послуги до кінця року та вигравай планшет Apple Ipad Mini, плеєр Ipod або інші подарунки. Для участі в акції потрібно сплатити будь-яку послугу з 1 грудня до 5 січня на суму від 200 грн. та підтвердити свою участь на сторінці акції.

Виграшні номери:

 • 45472 Хостинг за тарифом професіонал на 1 рік
 • 45748 – Міжнародний домен на 1 рік
 • 45879 – Поповнення балансу на 50 доларів
 • 45547 – Навушники Apple
 • 45473 – Плеєр Apple Ipod
 • 45449 – Планшет Apple Ipad Mini

Відеозапис трансляції розіграшу

Умови акції, коротко

 1. Оплачуй будь-яку послугу в період з 1 грудня 2012 року по 5 січня 2013 року та бери участь у розіграші Apple Ipad Mini, Apple Ipod Shuffle, навушників Apple та інших призів.
 2. Власник кожного такого рахунку отримує кількість квитків рівну сумі оплаченого рахунку, поділену на 25$. Тобто, якщо ви сплатили рахунок на 50$ (400 гривень), то ви отримуєте 2 квитки і вдвічі збільшуєте свої шанси на перемогу.
 3. З усіх квитків буде обрано 50 фіналістів, за допомогою генератора випадкових чисел https://www.random.org/lists/ номери квитків цих 50 фіналістів будуть завантажені до лототрону, з якого ми в прямому ефірі дістанемо виграшні номери.
 4. Трансляція розіграшу відбудеться 11 січня о 13:00 за київським часом. Трансляція відбору фіналістів за допомогою генератора випадкових чисел буде годиною раніше о 12:00.
 5. Для участі в акції: оплати будь-яку послугу або поповни баланс на суму від 200 гривень, та підтверди участь.
  Для підтвердження потрібно: на цій сторінці знайти номер оплаченого рахунку та в полі навпроти нього ввести email платника, який оплачував цей рахунок. Email платника вказується у білінгу, у розділі платники.

{jumi[includes/pages/ipad2 .php] }

Правила акції:

1. Загальні умови Акції – “Новорічний розіграш від TutHost”

1.1. Розіграш проводиться серед клієнтів (далі – “Клієнти”) компанії “TutHost”, які виконали умови цього Положення.
1.2. Заявки на участь в Акції приймаються компанією “TutHost” (далі – “Організатор”) у період з 1 грудня 2012 року до 5 січня 2013 року.
1.3. Процедура розіграшу призів відбудеться на 11 січня 2012 року о 13:00. Пряма відеотрансляція розіграшу буде доступна на сайті.

2. Умови участі у акції. Права та обов’язки учасника.

2.1. До участі в Акції допускаються особи, які досягли віку 18 років, громадян України. Учасниками не можуть бути співробітники та представники Організатора, члени їхніх сімей.
2.2. Учасник не може передавати та/або будь-яким іншим чином поступатися своїми правами, пов’язаними з участю в Акції третій особі (особам).
2.3. Право на участь в Акції надається кожному клієнту за умови замовлення та оплати будь-якої послуги на суму від 200 гривень та вище в період з 1 грудня 2012 року до 5 січня 2013 року.
2.4. Клієнт зобов’язаний підтвердити свій факт участі в акції на сторінці акції, шляхом вказівки контактного email платника проти номера оплаченого рахунку. Факт підтвердження участі в Акції передбачає, що її Учасник ознайомлений та погоджується з цими Умовами.
2.5. Під час проведення розіграшу призів, для позначення учасника Акції буде використовуватись номер відповідного рахунку. (може бути переглянутий клієнтом у білінгу в розділі «Платежі»)

3.Порядок проведення розіграшу. Права та обов’язки Організатора акції.

3.1. Розіграш призів буде проведено 11 січня 2013 року
3.2. Відповідно до умов Акції буде розіграно Призовий фонд (сукупність майна, призначеного для передачі виграшів згідно з умовами Акції). Призовий фонд утворюється за рахунок коштів Організатора та використовується виключно для передачі виграшів Учасникам Акції.
3.3. Організатор гарантує, що процедура вибору Переможців ґрунтується на випадковому виборі. Під час проведення розіграшу неприпустимі процедури та алгоритми, які дозволяють визначити результат проведення розіграшу Призового фонду до початку проведення розіграшу.
3.4. Процедура розіграшу транслюватиметься на нашому сайті. Переможці Акції будуть повідомлені про результати через електронну пошту або по телефону.
3.6. Публікацію підсумків розіграшів Призового фонду буде проведено протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту проведення відповідного розіграшу на сайті Організатора.
3.7. Кожен учасник може виграти трохи більше одного призу.
4. Порядок та строки отримання виграшів. Особливі умови

4.1. Призи можна буде отримати особисто в офісі “Організатора”. Також призи можуть бути видані довіреній особі переможця лотереї за попередньою домовленістю із «Організатором». Для отримання подарунка необхідно надати посвідчення особи. Переможцем вважатиме людина чиє ім’я фігурувало у білінгу на момент оформлення замовлення.
4.2. Встановлені виграші не обмінюються і можуть бути замінені грошовим еквівалентом. Кожен учасник акції має право на отримання лише одного призу.
4.3. Організатор гарантує, що всі призи є новими і на момент їх передачі власникам знаходяться у справному стані та готові до експлуатації відповідно до їх цільового призначення. Зобов’язання Організатора щодо якості виграшів обмежено гарантіями, наданими їх виробниками. Цілісність та функціональна придатність виграшів повинна перевірятись Учасниками безпосередньо при отриманні виграшу. Зовнішній вигляд оригінальних виграшів може відрізнятися від їхнього зображення в рекламних матеріалах.
4.4. Призовий фонд Акції – ” Новорічні подарунки від TutHost ” складають:

 • Планшет Apple Ipad Mini
 • Плеєр Apple Ipod Shuffle
 • Навушники Apple
 • 1 рік хостингу за тарифом професіонал
 • Реєстрація або продовження 1 міжнародного домену

Схожі матеріали