+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Новорічний розіграш: смартфон Xiaomi та інші призи

Запис трансляції розіграшу

Список переможців

 • Смартфон Xiaomi – виграв платіж 74227
 • Фітнес браслет Xiaomi – виграв платіж 74054
 • 1 рік хостингу за тарифом Бізнес – виграв платіж 74267
 • Реєстрація або продовження 1 міжнародного домену (com, net, org) – виграв платіж 74064
 • SSL сертифікат Comodo Positive SSL на 1 рік – виграв платіж 105081

Умови акції, коротко

 1. Оплачуй будь-яку послугу в період з 15 грудня 2017 року до 10 січня 2018 року та бери участь у розіграші смартфона Xiaomi, музичного плеєра та інших призів.
 2. Власник кожного такого рахунку отримує кількість квитків рівну сумі оплаченого рахунку, поділену на 15$ (405 грн.). Тобто, якщо ви оплатили рахунок на 30$, то ви отримуєте 2 квитки і вдвічі збільшуєте свої шанси на перемогу.
 3. Трансляція розіграшу відбудеться 15 січня 2018 року о 16:30 за Київським часом на сторінці акції.
 4. Для участі в акції: оплати будь-яку послугу або поповни баланс на суму від 15$ (405 грн.), та підтверди участь.
  Для підтвердження потрібно: на цій сторінці знайти номер оплаченого рахунку та в полі навпроти нього ввести email платника, який оплачував цей рахунок. Email платника вказується у білінгу, у розділі платники.

Детальні правила

Правила акції:

1. Загальні умови Акції – “Новорічний розіграш від TutHost”

1.1. Розіграш проводиться серед клієнтів (далі – “Клієнти”) компанії “TutHost”, які виконали умови цього Положення.
1.2. Заявки на участь в Акції приймаються компанією “TutHost” (далі – “Організатор”) у період з 15 грудня 2017 року до 10 січня 2018 року.
1.3. Процедура розіграшу призів відбудеться 15 січня 2016 року о 16:00. Пряма відеотрансляція розіграшу буде доступна на сайті.

2. Умови участі у акції. Права та обов’язки учасника.

2.1. До участі в Акції допускаються особи, які досягли віку 18 років. Учасниками не можуть бути співробітники та представники Організатора, члени їхніх сімей.
2.2. Учасник не може передавати та/або будь-яким іншим чином поступатися своїми правами, пов’язаними з участю в Акції третій особі (особам).
2.3. Право на участь в Акції надається кожному клієнту за умови замовлення та оплати будь-якої послуги на суму від 405 гривень та вище в період з 15 грудня 2017 року до 10 січня 2018 року.
2.4. Клієнт зобов’язаний підтвердити свій факт участі в акції на сторінці акції, шляхом вказівки контактного email платника проти номера оплаченого рахунку. Факт підтвердження участі в Акції передбачає, що її Учасник ознайомлений та погоджується з цими Умовами.
2.5. Під час проведення розіграшу призів, для позначення учасника Акції буде використовуватись номер відповідного рахунку. (може бути переглянутий клієнтом у білінгу в розділі «Платежі»)

3.Порядок проведення розіграшу. Права та обов’язки Організатора акції.

3.1. Розіграш призів буде проведено 15 січня 2018 року о 16:00.
3.2. Відповідно до умов Акції буде розіграно Призовий фонд (сукупність майна, призначеного для передачі виграшів згідно з умовами Акції). Призовий фонд утворюється за рахунок коштів Організатора та використовується виключно для передачі виграшів Учасникам Акції.
3.3. Організатор гарантує, що процедура вибору Переможців ґрунтується на випадковому виборі. Під час проведення розіграшу неприпустимі процедури та алгоритми, які дозволяють визначити результат проведення розіграшу Призового фонду до початку проведення розіграшу.
3.4. Процедура розіграшу транслюватиметься на нашому сайті. Переможці Акції будуть повідомлені про результати через електронну пошту або по телефону.
3.6. Публікацію підсумків розіграшів Призового фонду буде проведено протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту проведення відповідного розіграшу на сайті Організатора.
3.7. Кожен учасник може виграти трохи більше одного призу.

4. Порядок та строки отримання виграшів. Особливі умови

4.1. Призи можна буде отримати особисто, в офісі “Організатора”, протягом місяця, після публікації результатів розіграшу. Також призи можуть бути видані довіреній особі переможця лотереї за попередньою домовленістю із «Організатором». Для отримання подарунка необхідно надати посвідчення особи. Переможцем буде вважатися людина, чиє ім’я фігурувало в білінгу на момент оформлення замовлення.
4.2. Встановлені виграші не обмінюються і можуть бути замінені грошовим еквівалентом. Кожен учасник акції має право на отримання лише одного призу.
4.3. Організатор гарантує, що всі призи є новими і на момент їх передачі власникам знаходяться у справному стані та готові до експлуатації відповідно до їх цільового призначення. Зобов’язання Організатора щодо якості виграшів обмежено гарантіями, наданими їх виробниками. Цілісність та функціональна придатність виграшів повинна перевірятись Учасниками безпосередньо при отриманні виграшу. Зовнішній вигляд оригінальних виграшів може відрізнятися від їхнього зображення в рекламних матеріалах.
4.4. Призовий фонд Акції – ” Новорічний розіграш від TutHost ” складають:

 • Смартфон Xiaomi
 • Фітнес браслет Xiaomi
 • 1 рік хостингу за тарифом Бізнес
 • Реєстрація або продовження міжнародного домену (com, net, org)
 • SSL сертифікат Comodo Positive SSL на 1 рік