Сертифікат Symantec Code Signing

symantec ssl

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Symantec Code Signing

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 32/64 бит
Максимальний термін: 3 роки
Гарантія:1500000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Нет
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Перевірка організаціїCodeSigning

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
440.00 800.00 1200.00 -
Symantec Code SigningПеревірка організації
Symantec Code Signing
Для мобільних
Symantec Code SigningЗелений рядок

Опис SSL сертифіката Symantec Code Signing

Щоб забезпечити максимальну безпеку коду та довіру клієнтів, ідеально підійде code signing сертифікат від бренду №1 у світі – Symantec. Сертифікати Symantec code signing працюють як цифрова гарантія для будь-якого коду чи контенту, який ви розповсюджуєте в інтернеті. Цей сертифікат гарантує, що код захищений від модифікацій. Сертифікат Symantec Code Signing інформує ваших клієнтів, що ваш код був перевірений лідером у сфері інтернет безпеки та вам можна довіряти.

Symantec Code Signing

Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.Symantec . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкSymantec Site Seal.

Symantec Code Signing

Symantec Code Signing це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васРазработчикам ПО та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Symantec Code Signing

На жаль, стандартнийSymantec Code Signing сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.

Symantec Code Signing
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.


Symantec Code Signing підтримує багато різних платформ, серед яких:

Symantec Code Signing
  • Випуск за 1-3 дні
  • Верифікація: Організація (OV)
  • Шифрування до 256 біт
  • 99,9% сумісність із браузерами
  • Друк для сайту
  • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
  • Безкоштовний перевипуск

Symantec Code Signing


Code Signing сертифікати поставляються без друку Site Seal, тому що вони не призначені для розміщення на сайті.

Symantec Code Signing

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1500000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1500000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

symantec ssl

Просто запам’ятайте – Symantec це найвідоміше ім’я в інтернеті безпеки. Якщо ви хочете максимального рівня захисту та впізнаваності, то найкращий вибір це сертифікати бренду Symantec. Чому? Тому що разом з додатковими можливостями SSL сертифікати Symantec поставляються з найуніверсальнішим і найпопулярнішим логотипом безпеки на планеті – друк Norton. Це сертифікати мають величезний потенціал ROI і це відмінна інвестиція для будь-якого онлайн бізнесу, якому дуже важлива довіра його клієнтів та безпека.

Symantec Code Signing

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.